حزب اصلاح طلبان ایران
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

آغاز کار دوباره فروم

آغاز کار دوباره فروم Empty آغاز کار دوباره فروم

پست  midos الإثنين مارس 08, 2010 1:34 am

سلام دوستان عزیز

فروم جدید به دلیل ناکارآمدی ( البته از نظر اعضای حزب ) و کمی امکانات تعطیل شد!!!
من که خودم از اون فروم استفاده نکردم پس نگین چه کمبودی؟!؟!
تو این فروم که بیشتر دوستان قبلا ازش استفاده کردن و به نوعی میشه گفت امتحانش رو پس داده تو ساختارش سعی شده که از کولومن های کمتری برای سریعتر باز شدن فروم استفاده بشه و کولومن های اضافی پیشفرض رو حذف کردم. و شاهکار جدید هم ( البته نه از نظر فنی بلکه از لحاظ کاربرد) چت باکس فروم هست که ظرفیت پذیرش 40 نفر یعنی همون ظرفیت یاهو مسنجر در هر روم رو داره و به هیچ وجه هنگ نمی کنه ( البته تضمینی نیست که تو ایران و این وضع کابل ها کامپیوتر شما هنگ نکنه !!! ) . امیدوارم که زیاد احتیاج نشه که از چت باکس استفاده کنیم چون یاهو با اون عظمت و یاهو مسنجر 160 میلیون دلاری یقینا بهتر از چت باکس بنده کار می کنه!. البته زیاد شکسته نفسی جایز نیست. تنها ایراد چت باکس اینه که اطلاعات رو با تاخیر 1 ثانیه ای دریافت می کنه. و فکر کنم برای مواقع ضروری بهترین پل ارتباطی باشه.

به امید گسترش حزبمون
cheers cheers cheers cheers cheers
midos
midos
مدیریت کل سایت
مدیریت کل سایت

تعداد پستها : 342

https://irpforum.forumfa.net

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

آغاز کار دوباره فروم Empty رد: آغاز کار دوباره فروم

پست  arash hasanpour الأحد مارس 21, 2010 4:58 pm

خیلی خوبه کارتون ولی این نوع فروم به نظر میرسه از لحاض امنیتی کارآمد نباشه امنیت اطلاعات و دسترسی اعضا رو کی کنترل میکنه هر کس به راحتی میتونه به اطلاعات دسترسی داشته باشه بحث طبقه بندی اطلاعات رو رعایت کردید؟

arash hasanpour

تعداد پستها : 2

آغاز کار دوباره فروم Empty رد: آغاز کار دوباره فروم

پست  midos الإثنين أبريل 19, 2010 9:30 am

arash hasanpour نوشته است:خیلی خوبه کارتون ولی این نوع فروم به نظر میرسه از لحاض امنیتی کارآمد نباشه امنیت اطلاعات و دسترسی اعضا رو کی کنترل میکنه هر کس به راحتی میتونه به اطلاعات دسترسی داشته باشه بحث طبقه بندی اطلاعات رو رعایت کردید؟
هیچ مسئله ی امنیتی وجود نداره. منظور شما فکر کنم همون سطح دسترسی مهمان ها و مدیران باشه که اون هم حله و فقط دو سه تا تنظیم کوچولو می خواد
midos
midos
مدیریت کل سایت
مدیریت کل سایت

تعداد پستها : 342

https://irpforum.forumfa.net

بازگشت به بالاي صفحه