حزب اصلاح طلبان ایران
هل تريد التفاعل مع هذه المساهمة؟ كل ما عليك هو إنشاء حساب جديد ببضع خطوات أو تسجيل الدخول للمتابعة.

آغاز کار دوباره فروم

2 مشترك

آغاز کار دوباره فروم Empty آغاز کار دوباره فروم

پست  midos الإثنين مارس 08, 2010 1:34 am

سلام دوستان عزیز

فروم جدید به دلیل ناکارآمدی ( البته از نظر اعضای حزب ) و کمی امکانات تعطیل شد!!!
من که خودم از اون فروم استفاده نکردم پس نگین چه کمبودی؟!؟!
تو این فروم که بیشتر دوستان قبلا ازش استفاده کردن و به نوعی میشه گفت امتحانش رو پس داده تو ساختارش سعی شده که از کولومن های کمتری برای سریعتر باز شدن فروم استفاده بشه و کولومن های اضافی پیشفرض رو حذف کردم. و شاهکار جدید هم ( البته نه از نظر فنی بلکه از لحاظ کاربرد) چت باکس فروم هست که ظرفیت پذیرش 40 نفر یعنی همون ظرفیت یاهو مسنجر در هر روم رو داره و به هیچ وجه هنگ نمی کنه ( البته تضمینی نیست که تو ایران و این وضع کابل ها کامپیوتر شما هنگ نکنه !!! ) . امیدوارم که زیاد احتیاج نشه که از چت باکس استفاده کنیم چون یاهو با اون عظمت و یاهو مسنجر 160 میلیون دلاری یقینا بهتر از چت باکس بنده کار می کنه!. البته زیاد شکسته نفسی جایز نیست. تنها ایراد چت باکس اینه که اطلاعات رو با تاخیر 1 ثانیه ای دریافت می کنه. و فکر کنم برای مواقع ضروری بهترین پل ارتباطی باشه.

به امید گسترش حزبمون
cheers cheers cheers cheers cheers
midos
midos
مدیریت کل سایت
مدیریت کل سایت

تعداد پستها : 342

https://irpforum.forumfa.net

بازگشت به بالاي صفحه اذهب الى الأسفل

آغاز کار دوباره فروم Empty رد: آغاز کار دوباره فروم

پست  arash hasanpour الأحد مارس 21, 2010 4:58 pm

خیلی خوبه کارتون ولی این نوع فروم به نظر میرسه از لحاض امنیتی کارآمد نباشه امنیت اطلاعات و دسترسی اعضا رو کی کنترل میکنه هر کس به راحتی میتونه به اطلاعات دسترسی داشته باشه بحث طبقه بندی اطلاعات رو رعایت کردید؟

arash hasanpour

تعداد پستها : 2

آغاز کار دوباره فروم Empty رد: آغاز کار دوباره فروم

پست  midos الإثنين أبريل 19, 2010 9:30 am

arash hasanpour نوشته است:خیلی خوبه کارتون ولی این نوع فروم به نظر میرسه از لحاض امنیتی کارآمد نباشه امنیت اطلاعات و دسترسی اعضا رو کی کنترل میکنه هر کس به راحتی میتونه به اطلاعات دسترسی داشته باشه بحث طبقه بندی اطلاعات رو رعایت کردید؟
هیچ مسئله ی امنیتی وجود نداره. منظور شما فکر کنم همون سطح دسترسی مهمان ها و مدیران باشه که اون هم حله و فقط دو سه تا تنظیم کوچولو می خواد
midos
midos
مدیریت کل سایت
مدیریت کل سایت

تعداد پستها : 342

https://irpforum.forumfa.net

بازگشت به بالاي صفحه